Strona: Uczelniana Komisja ds. Zapewniania Jakości Kształcenia / Politechnika Rzeszowska

Uczelniana Komisja ds. Zapewniania Jakości Kształcenia

Uczelniana Komisja ds. Zapewniania Jakości Kształcenia na Politechnice Rzeszowskiej:

dr inż. Anna KUŹNIAR, prof. PRz − Przewodniczący Komisji

Członkowie Komisji:

dr hab. inż. Bernardeta DĘBSKA, prof. PRz − Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury;

dr inż. Paweł LITWIN, prof. PRz, dr inż. Marek SZUMSKI − Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa;

dr inż. Elżbieta CHMIEL - SZUKIEWICZ − Wydział Chemiczny;

dr inż. Mariusz TROJNAR, prof. PRz Wydział Elektrotechniki i Informatyki;

dr Dorota BRÓD − Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej;

dr inż. Joanna ZIELIŃSKA - SZWAJKA Wydział Mechaniczno - Technologiczny;

dr inż. Dariusz WYRWA Wydział Zarządzania;

mgr Iwona JAGUSZTYN Centrum Języków Obcych;

dr Aneta PRZEPIÓRA-JODŁOWSKA Centrum Sportu Akademickiego;

mgr inż. Anna SOBCZYŃSKA Dział Kształcenia;

mgr Damian GĘBAROWSKI Centrum Komunikacji i Kultury Akademickiej;

Maciej GACEK Przedstawiciel Studentów;

mgr inż. Kamil KUCHARSKI Przedstawiciel Doktorantów.

Przewodniczącym Komisji jest Pełnomocnik rektora ds. zapewniania jakości kształcenia.

Do zadań UKZJK należy koordynowanie działań mających na celu ciągłe doskonalenie i unowocześnianie procesu kształcenia oraz poprawę warunków jego realizacji, a także monitorowanie i doskonalenie Uczelnianego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia.