Strona: Wydziałowe Komisje ds. Zapewniania Jakości Kształcenia / Politechnika Rzeszowska

Wydziałowe Komisje ds. Zapewniania Jakości Kształcenia

Wydziałowa Komisja ds. Zapewniania Jakości Kształcenia jest powoływana przez Dziekana Wydziału. W skład Wydziałowej Komisji ds. Zapewniania Jakości Kształcenia wchodzą:

• wydziałowy koordynator ds. zapewniania jakości kształcenia– przewodniczący
  • przedstawiciele poszczególnych katedr/zakładów chyba, że dziekan zdecyduje inaczej
  • przedstawiciel doktorantów
  • przedstawiciel studentów
  • przedstawiciel pracodawców lub innych interesariuszy zewnętrznych

Dziekan z własnej inicjatywy lub na wniosek WKZJK powołuje zespoły zadaniowe wspomagające prace komisji ze wskazaniem ich zadań i kompetencji