Strona: Architektura z pozytywna oceną PKA / Politechnika Rzeszowska

Architektura z pozytywna oceną PKA

2024-01-30

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej, po zapoznaniu się z opinią zespołu nauk inżynieryjno-technicznych, raportem zespołu oceniającego oraz stanowiskiem Uczelni w sprawie oceny programowej kierunku architektura prowadzonego na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim, wydało ocenę POZYTYWNĄ.

PKA stwierdziła, że proces kształcenia na ww. kierunku realizowany na Politechnice Rzeszowskiej umożliwia studentom osiągnięcie założonych efektów uczenia się.

Wszystkie kryteria określone w rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dn. 12 września 2018 r. w sprawie kryteriów oceny programowej zostały spełnione, co uzasadnia wydanie oceny pozytywnej.

Następna ocena programowa na kierunku architektura powinna nastąpić w roku akademickim 2028/2029.