Strona: POSTER MASTER - konkurs prac dyplomowych na WBIŚiA / Politechnika Rzeszowska

POSTER MASTER - konkurs prac dyplomowych na WBIŚiA

2023-06-02

KONKURS Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER

To wydarzenie mające na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac dyplomowych magisterskich w danym roku akademickim. Prezentacji towarzyszy konkurs, w którym Komitet Naukowy Sesji oraz studenci ostatniego semestru studiów magisterskich wskazują swoich faworytów. W konkursie nagrodzone zostają prace najciekawsze pod względem wartości naukowej, praktycznego aspektu i oryginalności zaproponowanych rozwiązań. Szczegóły znajdują się w Regulaminie.

Można zdobyć nagrody finansowe (pula nagród to 1000 zł) i inne.

Co zrobić, aby wziąć udział w sesji plakatowej?

Należy tylko przygotować plakat w formacie PDF (układ pionowy, rozmiar B1: 100 cm wysokość, 70 cm szerokość) i wersję elektroniczną przesłać do 25 czerwca 2023 na adres pm_wbisia@prz.edu.pl - my zajmiemy się wydrukiem.

Kiedy odbędzie się tegoroczna Sesja POSTER MASTER?

Sesja odbędzie się w ostatnim tygodniu czerwca. O dokładnym terminie będziemy informować w Aktualnościach na stronie wydziałowej, poprzez media społecznościowe i pocztę studencką.

A jako wyglądało to w poprzednich latach?

Zobaczcie jak było w poprzednich edycjach na Wydziale Chemicznym, gdzie konkurs miał swój początek:

Partnerzy organizacyjni wydarzenia

Partnerzy organizacyjni wydarzenia POSTER MASTER 2023: