Strona: Relacja ze szkolenia: "Warsztaty Emisji Głosu" / Politechnika Rzeszowska

Relacja ze szkolenia: "Warsztaty Emisji Głosu"

2023-07-13

W ramach realizowanego przez Politechnikę Rzeszowską projektu POWR Doskonałość Dydaktyczna Uczelnia oferta nr W1, MEiN/2022/DIR/1980 w dn. 04.07.2023 r. odbyło się 3 szkolenie przygotowane przez firmę szkoleniową KM Studio – szkolenia obejmujące praktyczne warsztaty emisji i higieny głosu.

Zakres tematyczny szkolenia obejmował część teoretyczną i praktyczną w zakresie:

1. Anatomiczna budowa aparatu głosowego:
  2. Techniki oddechowe pozwalających wydłużać wydech, praktyczne ćwiczenia mające na celu aktywację przepony.
  3. Zagadnienie relaksu i jego rola w prawidłowej pracy głosem.
  4. Podstawowe ćwiczenia rozgrzewające i usprawniające aparat artykulacji.

W warsztatach wzięło udział 15-u nauczycieli PRz.

obraz2.jpg